We voorzien afhaalmogelijkheid in het cafetaria van de sporthal op dinsdag 23 maart tussen 19.30 en 22 uur en woensdag 24 maart tussen 15.30 en 20.30 uur.Vergeet niet op je bestelbon aan te duiden op welke dag je de eitjes zal ophalen!
Wil je de eitjes reeds vlugger, dan moet je dat afspreken met Paul Struyf: telefonisch op het nr. 03 457 29 54 of via mail op paul.struyf@mortselvc.be
Voor IEDEREEN die zich inspant voorzien we een bonus van 250 gr per schijf van € 60 verkochte eitjes. Deze bonus wordt gegeven op het einde van de actie.
Tot slot nog iets ter overweging !
Vele mensen besteden belangloos een aanzienlijk deel van hun vrije tijd aan het vele werk dat in onze grote club te doen valt. Jouw betrokkenheid bij de paaseitjesverkoop zou de waardering voor dat werk kunnen weerspiegelen. Een halve kilo bestellen voor jezelf zou al bewijzen dat je hun inzet waardeert! Wij kozen voor de lekkerste Gudrun-eitjes, jij - als lid van de grootste familie van Mortsel - verkoopt ze!
Verdienen al onze harde werkers ook jouw solidariteit? Wat denk je ?
Lieve Gijselinckx – Kris Otte – Paul Struyf